| idontgiveafuck2344 a întrebat:

Daca am dat in seara asta comanda la eMAG,dupa ora 20, azi fiind sambata, știți cumva cand îmi va veni coletul? E posibil sa vina luni?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, e posibil.

| FlorinCiokan a răspuns:

E posibil sa ajunga luni. Eu am primit colete de la eMAG si duminica acum 2 saptamani... nu se stie niciodata. Marti e putin probabil sa vina 1 Decembrie e mai important ca Sf Andrei sigur. Cel tarziu pe Miercuri o sa iti ajunga.

| idontgiveafuck2344 explică:

Luni fiind 1 decembrie

| J0B0MAT a răspuns (pentru idontgiveafuck2344):

laughing luni nu e 1 decembrie

| idontgiveafuck2344 explică:

Marți* $scuze

| J0B0MAT a răspuns (pentru idontgiveafuck2344):

Eu cred ca nu lucreaza, dar cel mai bine suni la firma de curierat si intrebi

| Alle02 a răspuns:

Primesti mesaj pe email sau telefon, prin care ti se confirma comanda si iti si spune cand vine.
Mie, imi venea in 3 zile. Acum, la tine, nu stiu deoarece 1 pica marti si nu stiu daca lucreaza.