| BiancaGeorgiana8 a întrebat:

Dacă am făcut o comandă pe eMAG astăzi iar la ora 15 statusul comenzii era comandă expediată va ajunge mâine sau luni având în vedere că transportul de face prin curier rapid?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic vine in 24 ore, depinde si unde stai, in cazul tau probabil luni daca ai facut comanda vineri la pranz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In maxim 24 de ore de cand ai primit acel mesaj. Daca locuiesti la ceva departare de oras cred ca va mai dura ceva timp, ore.Dar in orice caz vei primi coletul azi pana la ora 17cel tarziu.

| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a răspuns:

Daca vine curier maine ar trebui sa ajunga