| ellieloud a întrebat:

Daca comand ceva de pe Amazon din UK sau USa in cat timp va ajunge si cat de mult ma va costa?

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Comanda ajunge in genere in 2-3 saptamani.Transportul din UK este 7 lire, iar pentru SUA este ceva mai mult, deoarece trebuie platite taxele vamale.
O zi buna.

| libellvle a răspuns:

Transportul poate dura între 15-30 de zile, iar costurile diferă în funcție de vânzător și serviciul de livrare. Ar trebui să fie scrise undeva aceste detalii, citește tot de pe pagina produsului.