| alexalx1234 a întrebat:

Daca comand ceva pe GearBest pot plati comanda prin ramburs?

7 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, plata se face integral cand selectezi produsul si transportul.
In plus, la intrarea in Romania, mai platesti taxe vamale si TVA de 20% din valoarea totala a facturii, daca factura lor este peste $150.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu, niciun site de comert international nu primeste ramburs

| alexalx1234 explică (pentru suntserios):

Inseamna ca numai pe ExtremeDigital pot plati comenzile prin ramburs

| suntserios a răspuns (pentru alexalx1234):

Edigital are sucursale si in Romania.

| bestbuy a răspuns:

Nu

| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a răspuns:

Am comandat de pe GearBest in 24 Septembrie si am plătit cu PayPal ( cu PayPal iti pod da bani înapoi, prin ei ii sigur ) si încă nu a ajuns ardă-i puterea lui Dumnezeu imi scrie acolo Nethrrlands ( in traducere Olanda cică ), vine foarte greu bătăi puterea lui Dumnezeu, aproape 1 luna ardă-i puterea lui Dumnezeu, unde sa sun sa aflu ce se întâmpla cu micuțul meu colet?