| Tsukuyomi6 a întrebat:

Daca comanzi de pe eMAG de exemplu un pc si 1kg de morcovi amandoua produse vin cu acelasi curier?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Numai daca au morcovi la eMAG. Daca nu, comanzi de la tata Leana din piata.Ii iei intr-un minut.Si fara curier.

| Jipa95 a răspuns:

Da, acelasi curier.

| Aasdfghj a răspuns:

Daca plasezi ambele comenzi in acelasi timp, da.

| iulianr a răspuns:

Da, dar doar daca faci comenzile in acelasi timp.

| AlexandrulS a răspuns:

Doar daca comanzi de pe acelasi site sau magazin vin in acelasi timp cu acelasi curier, daca faci comenzi diferite de pe site-uri diferite fiecare vine cu curierul cu care are contract firma respectiva.

| ionut258 a răspuns:

Doar daca le plasezi pe amandoua in aceeasi comanda.

| Adminul000 a răspuns:

Da Acelasi curier

| Daria00 a răspuns:

Daca ambele comenzi sunt facute pe acelasi site, atunci da, vin cu acelasi curier.

| Qwzky a răspuns:

Da, dacă plasezi comanda pentru ele în același timp, cu o singură factură.