| dorurad a întrebat:

Daca niste produse sunt in stoc furnizor sau la furnizor, inseamna ca nu pot sa le mai cumpar?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa le cumperi, doar ca va trebui sa astepti mai mult timp pana la trimiterea lor, respectiv magazinul trebuie sa le comande si aduca de la furnizor si apoi sa ti le trimita tie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa le cumperi dar dureaza mult mai mult pana furnizorul le da magazinului de unde le comanzi tu

| dorurad explică:

Mersi, dar vreau sa spun atfel adica, sa zicem sunt pe internet si vreau sa comand "la furnizor" un film si scriu numele filmul, dau la produse in stoc si acel film nu imi mai apara insemna ca tot pot sa-l comand sau nu

| dorurad explică:

Voiam sa spun ca daca dau la produse in stoc si nu-mi apare filmul când am scris prima oara atunci tot il pot comanda sau nu