| KillaNoFilla a întrebat:

Daca sunt dintr-un sat fara posta, pot sa fac comanda sa fie livrata la o posta dintr-un oras din apropiere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Mai intai mergi la o posta din oras si intrebi ce adresa sa bagi cand vei face comanda.Lasi si numarul de telefon sa te poata anunta posta cand este comanda primita si apoi mergi personal sa ridici coletul. Mai intai vb la posta si apoi faci comanda pe adresa postei.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. Nu cred. Mai bine prin curier. Iti vine direct la poarta.

| MeForeverAlone a răspuns:

Decât să mergi până la o poștă din alt oraș ca să primești comanda, mai bine ceri să-ți fie livrată direct la domiciliu, părerea mea.
Baftă oricum!

| Ben9p a răspuns:

Da, se poate, dar trebuie sa ridici coletul personal, cu actul de identitate.