| Maximilian191 a întrebat:

Dau FUNDA!

Cum imi dau seama ca o pereche de nike air max 90 sunt originali?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Omule, acum daca chiar vrei calitate comanda si tu din America, sau Spania unde e un distribuitor oficial NIKE, costa mai mult cu transportul dar merita. Sau in Bucuresti cel mai sigur exista un magazin nike poti lua legatura cu ei daca gasesti telefonul lor pe google

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prea ai cum sa iti dai seama, toate vin din China sau Taiwan, Corea. Ca sa stii ca e original cumperi de la un magazin de incaltaminte renumit, nu de pe internet sau la magazin ieftin.

| Maximilian191 explică (pentru mgtow):

Este o pagina pe face Air Max - Outlet, nu imi pot da seama daca sunt originali sau nu.

| mgtow a răspuns (pentru Maximilian191):

Omule, acum daca chiar vrei calitate comanda si tu din America, sau Spania unde e un distribuitor oficial NIKE, costa mai mult cu transportul dar merita. Sau in Bucuresti cel mai sigur exista un magazin nike poti lua legatura cu ei daca gasesti telefonul lor pe google

| deeamaria a răspuns:

Te uiti pe eticheta sa vezi unde sunt facuti tongue

| RobinvanPersie a răspuns:

Te uiti pe eticheta sa vezi unde sunt faricti big grin

| photographer01 a răspuns:

Adidasii Nike se deosebesc de cei "contrafacuti" prin: A. Sunt fabricati in Indonesia si B. au in interior un GK NUMBER, care trebuie sa se potriveasca cu cel de pe cutie. Daca nu e acel numar, e fake.