| Raduu4ever a întrebat:

Dau Funda! Imi puteti spune daca de pe site-ul urmator pot cumpara produsul si cu lei, nu neaparat cu euro? ht tp://w ww.miniinthebox.co m/r o/barbati-chronograph-steel-digital-analog-multi-mecanis m-automatic-incheietura-cuart-2-time-zone-silver_p6561 87.htm l (fara spatii)

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

De ce n-ai pus un link?

| Raduu4ever explică (pentru lpavel):

laughing) nu-l vezi?

| lpavel a răspuns (pentru Raduu4ever):

Se pare ca n-ai habar cum arata un link, nu-i nimic mama razi ca-ti face bine la bibilica!

| lpavel a răspuns (pentru Raduu4ever):

Cam asa esti tu, si cam asa arata un link :
https://www.youtube.com/watch?v=43Mo_OsFZ48

| Raduu4ever explică (pentru lpavel):

Daca pun link-ul, TPU imi sterge intrebarea, constatand ca fac reclama la alte link-uri. D-aia am pus spatii, ca sa nu-l depisteze sistemul ca e un link. Comprendo?

| lpavel a răspuns (pentru Raduu4ever):

Da, cum sa nu... te cred pe cuvant!