| Calomfirescu_Vlad_1970 a întrebat:

Dau funda! stiti unde pot gasi niste nike air max ieftini adica sub 200 lei. multumesc

Răspuns Câştigător
| Calomfirescu_Vlad_1970 explică (pentru Quiin):

Tu ai cumparat de pe unul din site-urile pe care mi-ai recomandat pentru ca eu am cumparat de pe incaltaminteredusa.ro si cred ca am primit niste fake-uri.

3 răspunsuri:
| livixd a răspuns:

Https://www.facebook.com/FunkyShop.ro/photos_stream sunt intre 100-180 lei si eu mi-am luat trebuie doar sa ii lasi mesaj pe privat. funda?

| dragosh6 a răspuns:

Sub 200 lei nu gasesti nike air max... poate doar sa fie o super oferta undeva...
Sub 200 lei poti sa cumperi eventual replica...