| PunkButterfly24 a întrebat:

De ce de pe site-ul wish.com doar in euro sau dolari pot cumpara? Cand apara produsele apar in lei si cand dau ca sa finalizez comanda apare in euro, dolari. Help. sau dati-mi alt site cu haine de genuu

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Siteul nu e romanesc in primul rand, are doar interfata in romana. Si ca ori ce magazin mare plata se face in dolari americani sau euro. Platesti cu cardul sau paypal si nu e nici o problema ca ti se face automat conversia.

| PunkButterfly24 explică (pentru Zaygon):

Da dar eu credeam ca pot plati in lei. Mersi oricum :*

| Zaygon a răspuns (pentru PunkButterfly24):

Poti plati in lei. Tu cand faci plata cu cardul automat ti se ia suma de pe card in lei si se converteste in euro/dolari. Tu te referi la plati cash?