| marinick888999 a întrebat:

De unde iau chiloti push up?

10 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Librarie.

| Pricked a răspuns (pentru djdani2010):

Sau dacă nu are bani, îi poate achiziţiona de la bibliotecă.

| marinick888999 explică (pentru Pricked):

Aici nu e loc pentru ingrati ca tine asa ca du te si culcate sau in cazul in care nu ai casa poti achizitiona o cutie de carton de la gunoi

| marinick888999 explică (pentru djdani2010):

De acolo au crezut si ai tai ca se iau durex-ul dar au luat folie protectoare in loc de prezervativ si ai aparat tuwinking a fost o greseala a vanzatorului

| djdani2010 a răspuns (pentru Pricked):

Bine inteles!

| djdani2010 a răspuns (pentru marinick888999):

Ma faci sa rad happy
Pe langa ca pui niste intrebari de toata prostia, mai ai si un tupeu jegos sa ma jignesti happy
LOGIG FATO CA DE LA UN MAGAZIN CU HAINE TI CUMPERI, DOARA NU DE LA MAGAZINUL DE ANIMALE straight face

| marinick888999 explică (pentru djdani2010):

Daca ti se pare ca intrebarea e o prostie atunci nu te mai baga in seama, si tupeu meu e pe masura caracterului tau, poate eu am cautat si nu am gasit ai vreo problema daca intreb oricum daca ai du te si vorbeste intr o punga cand am chef o sparg si o sa te ascult

| Pricked a răspuns (pentru marinick888999):

Eu nu prea dorm bine pe un carton, aşa că am cerşit două.

Să ştii că mă simt tihnită vorbind cu tine (deşi a trebuit să-ţi citesc comentariul de 3 ori ca să-l pricep-mai treci pe la orele de română, darlinghee hee ) şi nu aş vrea să mă înţelegi greşit, dar nu cred că gândeşti limpede la ora asta.
Aşa că te las să plângi în continuare pe umărul mamei tale.

| djdani2010 a răspuns (pentru Pricked):

Da-i pace, numai prostii spune happy

| djdani2010 a răspuns (pentru marinick888999):

Crede-ma ca la second hand niciodata nu vei gasi intotdeauna ceea ce cauti happy