| Bernoullie a întrebat:

De unde pot cumpara baloane cu heliu?

Răspuns Câştigător
| Unique_8782 a răspuns:

Cumperi tu baloane normal, si le umplii cu heliu...asta se gaseste la butelie happy

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Depinde unde locuiesti. La mine in oras pe tot timpul anului, o familie de etnie rroma vinde baloane cu heliu. Cel mai bine ar fi sa cauti in orasul tau, poate gasesti ce iti trebuie.

| aaaaaaa1 a răspuns:

De la magazinlaughing

| Narcis2007 a răspuns:

Baloanele cu heliu se vor dezumfla in cateva ore...si nu prea stiu...

| shtephan a răspuns:

Http://www.bizoo.ro/produse/baloane-cu-heliu/start-0/10
http://www.balloons.ro
Sau de la un magazin de obiecte si decoratiuni pentru nunti, botezuri, etc. Un fel de Mariaje shop.
Bafta.;)

| stefi9325 a răspuns:

Carrefour,sunt acele baloane pentru copii