| Mihnea-Stefan_Chiose_1992 a întrebat:

Eu o sa plec intr-un cantonament si vreau sa ii cumpar ceva unui prieten (are 11 ani si face fotbal). Ce sa ii cumpar? Dau funda.

Multumesc :-)

Răspuns Câştigător
| Zoe1699 a răspuns:

Ce zici de un tricou cu echipa lui preferata sau poate un joc pe calculator.
Sau varianta simpla las-o pe mama sa aleaga.

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

O minge de fotbal.

| WarriorCat a răspuns:

Pereche de adidași speciali pentru fotbal.

| ZeusdinBanat a răspuns:

Un tricou cu echipa preferata sau mai bine o pereche de adidasi (daca stii ce numar poarta), o minge de fotbal, sunt destule chestii pentru cineva care face fotbal. Succes in gasirea lucrului respectiv!