| shecherap a întrebat:

FUNDA :Nokia X sau Lumia 520?happy

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

laughing) ce chestie, Nokia x vad ca are android, si este primul Nokia cu android, sincer nu stiu ce sa zic despre el ca nu l-am testat si nu stiu cum se poate comporta androidul pe un Nokia big grin, cert este ca lumia 520 am folosit si este foarte fiabil, eu am un 620 big grin si sunt foarte multumit de el happy eventual daca ai ocazia sa le testezi pe ambele ar fi mai bine pentru tine.

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

520, x e un fel de struto-camila. e bad.

| heAdgN a răspuns:

Lumia 520.
E mai ieftin si este bun

| danutz9100 a răspuns:

Lumia 520 - cel mai bun sau daca poti sa iei 525 cu 1 gb ram, diferenta e doar de 100 lei dar merita.