| Deliiiiiia a întrebat:

Heeeey...ce idei aveti pentru a face cadou unui baiat de ziua lui? tin sa mentionez ca e prietenul meu(de un an) si are majoratul in curand...va roog!

Răspuns Câştigător
| irina14 a răspuns:

Site-ul asta te poate ajuta;) http://blog.ilux.ro/2013/08/idei-cadouri-majorat/. Fii creativa, e iubitul tau, il cunosti foarte bine..gandeste-te la ce adora cel mai mult.Succes! :>>

| Deliiiiiia explică (pentru irina14):

Are niste idei chiar interesante...imi plac cele personalizate cu inscriptionari! ..Multumesc frumos!winking

3 răspunsuri:
| sardaduraluca96 a răspuns:

Ceva care sa va reprezinte si sa sa va placa amandurora. Nu stiu poate ii plac anumite sporturi gen extreme.

| Deliiiiiia explică (pentru sardaduraluca96):

Da Raluca, aici ai dreptate! Multumesc!