| MadalinaSkumpa a întrebat:

Heei,as avea nevoie de un raspuns rapid. Cine a comandat de pe eBay,e okay acest site? Si merge doar cu cardul sau merge si sa platesc la posta? Si cam in cate zile vine o comanda in Romania?
Multumesc mult, cel mai mult ma intereseaza metoda de plata!
FUNDITA PENTRU CEL MAI BUN RASPUUUNS. happy

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

Plata pentru transport e afisata pe pagina pentru finalizarea comenzii, ai grija ce faci ca sa nu platesti mai mult pentru transport decat pentru produs.
Iti recomand sa cumperi produse cu transport gratuit si sa verifici firma care le vinde! Funda pls? big grin

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E foarte ok. Imporant e ca vanzatorul de la care cumperi sa aiba o nota mare (de la 97% aprecieri pozitive).
Majoritatea vanzatorilor accepta plata doar prin PayPal.
Transportul daca e gratuit si vine din China dureaza cam o luna. Daca e mai scump sau cumperi din Europa vine mai repede.

| express11 a răspuns:

Numai cu cardul, si depinde de distanta, si timpul.