| Maria12r a întrebat:

Hei feteloor ..niște modele de rochițe pentru banchet aveți și pentru mine? Sunt foarte indecisă.

6 răspunsuri:
| skyper10 a răspuns:

Una semitransparenta cu niste biniki sexy si un sutien asortat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru skyper10):

Da,ar fi buna pentru centura imbracata asa.
Ce sfaturi inutile...
Cum ai putea sa-i spui sa mearga asa imbracata in fata profesorilor?

| SweetCandy12 a răspuns:

E buna pentru banchet o rochie neagra cu perle la gat, pana la genunchi si dantela la spate! E cel mai posibil ca celelalte fete sa te invidieze!

| Storm13 a răspuns:

Scrie dress pe we heart it si sigur 100% o sa gasesti un model si incearca sa gasesti un model asemanator sa sa ti-o croiasca cineva