| JusttinaPanda a întrebat:

Hei TPU :* Maine este ziua celei mai bune prietene, insa nu am nici o idee ce sa ii cumpar. Sugestii? Nu as vrea sa fie nici prea scump.
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| ilovebeer a răspuns:

O carte sau ai pute sa ii dai niste bani sau o poseta sunt si magazine la care produsele sunt mai ieftine sau niste cosmetice ceva gen un parfum sau un ruj

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

O esarfa, un pandantiv.
Eu nu as incerca cu cosmetice ieftine cu care de cele mai multe ori te alegi cu un produs de o calitate indoielnica.

| Pricked a răspuns:

O carte?

Dăăă.

| EllaC2710 a răspuns:

O bluza, un tricou care stii ca-i place. Poti sa te uiti pe www.bella-fashion-beauty.ro sa ii alegi ceva, sau sa va uitati amandoua si s-o intrebi ce-i place de acolo si sa-i comanzi tu dupa aceea. Cred ca va fi un cadou frumos si nu vei da greji fiindca o sa fie ceea ce isi doreste.

| anutza3000 a răspuns:

O carte