| Fluturas37 a întrebat:

Am un BFF baiat, si as vrea sa ii iau o bratata de ziua lui. Dar nu stiu ce fel de bratara. Ii place negrul si albastrul daca ajuta si are 13 ani.

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Un elastic?

| EkToR a răspuns:

Poti sa ii cumperi o braara din piele sunt foarte frumoase si calitative dar avand o varsta mai micuta poate nu ii plac ii arati tu ceteva modele si ii spui ca vr sa iti iei tu si poate ii plac s o sa fie fericit sa afle si daca tot este bff-ul tau ia-ti una asemanatoare sau aceeasi.
Eu pe la 14 ani am inceput sa port bratari din piele si in momentul acesta am o colectie de bratari sunt cam 30-40 la numarlaughing)

| Cocolina6 a răspuns:

Poate gasesti aici ceva sa-ti placa www.bijuterii-personalizate.ro

| Flavisse a răspuns:

Buna.
Daca tu vrei sa ii iei o bratara ia una albastra. Poate ii va place si iti va multumi.