| YouAreWhatYouRead a întrebat:

Heii, TPU! Mai e puțin și vine Crăciunul și eu nu i-am luat niciun cadou fratelui meu de 21 de ani. câteva păreri? (Exclud de pe listă parfumurile, fularele, căștile.)

7 răspunsuri:
| KillerBunny1500 a răspuns:

Depinde, in ce suma ar trebui sa se incadreze cadoul?

| KillerBunny1500 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar trebui sa incerci cu un ceas sau cu o bratara. E cevaul care pe mine ma salveaza mereu. Preturile difera, te poti incadra mai in toate sumele.

| YouAreWhatYouRead explică (pentru KillerBunny1500):

Mnea, nu poartă brățări și la ceasuri, nu mă bag. Mulțumesc oricum de sfat!

| nustiumatematica a răspuns:

perusi

| caltialaura123 a răspuns:

Iai cadou un plover ciudat, daca ii place o trupa sau un lucru ceva, ii iei un plover cu ceva scris pe el si o pereche de blugi rupti sau ce se poarta acum. Sper ca te-am ajutat! NB :*

| caltialaura123 a răspuns:

Dar spune-i ca e de la H&M! Poate o sa fie mai fericit!

| John16 a răspuns:

O craciunita iti garantez ca ar fi perfect!