| Căpșuni a întrebat:

Hello!

Sper să puteți să mă ajutați. Noi la liceu facem "Secret Santa" și eu trebuie să îi cumpăr unei colege un cadou. Ideea e că nu am nicio idee. Nu știu ce i-ar plăcea. Din cate am observat...ascultă manele și nu e genul de elev care sa fie interesat foarte mult de scoală. Nu vreau să îi duc nici ceva banal, nesemnificativ. Inițial m-am gândit..totuși să îi cumpăr o carte, pe care să o citească, sa fie una interesanta, dar nu știu dacă ar face asta sau mă va înjura. (nici nu am idee de o carte care sa fie atat de interesanta astfel încât să o atragă)

Vă rog poate mă puteți ajuta! happy Orice idee e buna.

Trebuie să fie până în 25 lei. Așa s-a hotărât.

Funda happy

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

O idee excelenta sa-i cumperi o carte, chiar daca asculta manele si nu e interesata de invatatura foarte tare. O va face sa se simta speciala si cred ca o va citi ca sa nu te dezamageasca si s-o crezi inculta. Poate ca va prinde gustul pentru lectura si va continua sa citesca. happy

6 răspunsuri:
| ȘefuLaValută a răspuns:

Un meniu de la fast food.O dai pe spate, asculta la mine!

| xbugs a răspuns:

Pai. poti sa iti ei un ursulet de plus sau ceva de genu... un parfum ( insa daca e pretu pana in 25 lei lasa )... ai mai putea sa ii iei o bluza ( maleta-tricou. )

| Andreee a răspuns:

O esarfa / fular!

| mirceaqqq a răspuns:

Buna!
Stiu ca activitatea se chema"Ingeras", dar nu-i asta problema.
Daca asculta manele inseamna ca are aer de smecheras asa ca nu ar strica sa ii cumperi ceva gel de dus, sampon sau ceva de genu.
Cu un pachet Nivea merge mereu, surse proprii big grin

| Căpșuni explică (pentru mirceaqqq):

Intr-un final... dupa ce am cautat o peste tot..la asta am ajuns laughing)

| Căpșuni explică (pentru Căpșuni):

Cautat cadou pest tot "