| Tinna666 a întrebat:

Hello TPU, va rog sa imi spuneti si mie daca se gasesc pe undeva de cumparat incarcatoare originale de iphone 4. mi-am pierdut incarcatorul si nu am gasit de cumparat decat chinezarii dar problema este ca incarca ce incarca si dintr-o data imi apare "accesoriu incompatibil"

Răspuns Câştigător
| MMDani a răspuns:

Magazinele de gen: Emag sau, poate, la magazinele operatorilor de telefonie mobila: Orange, Vodafone, T-Mobile.

Sau de pe site-urile straine cu livrare in Romania.

Din pacate, Apple nu are reprezentanta in Romania.

Cred ca gasesti si la iStyle.

| Tinna666 explică (pentru MMDani):

Mesi mult..sti cumva si cat costa? un pret aproximativ..eu am dat doar pe cablu, fara adaptor 30 lei si e chinezarie laughing

4 răspunsuri:
| MMDani a răspuns:

Nu stiu cat poate sa coste. In general, accesoriile produse de Apple sunt destul de scumpe. Vezi la ei pe site. Ma uitam la un incarcator pentru MacBook mai de mult si costa vreo 20 de dolari.

| Tinna666 explică (pentru MMDani):

Ioi..ma cheleste de bani telefonul asta laughing ok, mersi mult, o seara frumoasa

| MMDani a răspuns (pentru Tinna666):

O seara frumoasa si tie!