| Iionela23 a întrebat:

Heu TPU.
Am pus o comanda la Avon.ro si nu m.a pus sa aleg unde vreau eu sa imi fie livrat coletul. Dar sus erau 3 pasi. 2 livrare gratuita.2...3... mi.am luat un balsam la 6.99 si imi arata TOTALUL tot 6.99. Asta inseamna ca mi.a bagat prin posta? Si daca e prin posta cum platesc? trebuie sa platesc si coletul la banca si cat?
FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| anamia1998 a răspuns:

Daca e prin posta, postasul vine acasa la tine cand iti aduce coletul si iti lasa un tichet ca sa mergi la posta pentru a-l ridica :* Il platesti cred ca postasului
Funda love struck?