| MaraPuneOIntrebare a întrebat:

Hey buna! As dori sa întreb dacă știe cineva de unde pot cumpăra o pereche de bascheți Converse negrii lungi, am nevoie pentru o prietena care nu are de gând sa dea pe ei o groaza de bani, vrea sa ii poarte doar o data, astfel nu trebuie sa fie neapărat originali si să nu coste o groaza de bani. Undeva la 50-60 de lei? Mulțumesc happy Dacă se poate un alt site in afară de okazi.ro

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dorinta si conditiile tale nu au rezolvare reala.

| Andrreachiriac a răspuns:

Ebay.com
Deci i-l recomad cu încredere.
găsești absolut tot ce vrea inima ta!
Si originale si neoriginale, la prețuri mari mici etc.
Singura problema sa zicem, ar fi ca trebuie sa scrii ceea ca cauti in limba engleză. Dar sunt sigura ca te descurci happy dacă nu, folosește Google translate.
Si cam durează pana ii Primești ( 2-3 sapt) depinde. Dar eu zic ca merita.
Eu una mi-am comandat 7 produse superbe si la bani de nimica.
Le-am arătat site-l si la 2 prietene de ale mele si i-l adora.
Deci cum am zis, i-l RECOMAND!
Si chiar dacă nu găsești acei bascheti ( deși sunt sigura ca ii găsești ) găsești orice altceva.
Dai un search.
Pa pa

| MaraPuneOIntrebare explică (pentru Andrreachiriac):

In afară de ebay mai stii altul? Nu engleza este o problema happy

| RullerOfAllEvil a răspuns:

Ceea ce doresti tu, din pacate nu exista.
Aduceam eu intr-un timp tenisi lungi, No Name, la vreo 130 lei (cu tot cu taxe vamale), dar apoi s-au scumpit si am renuntat.
Anyway, ideea e ca aia nu aveau firma. Erau pur si simplu niste tenisi lungi, negri, cu sireturi negre. Nici nu vreau sa ma gandesc cat ar costa o pereche de converse originali la lungimea aia, daca cei normali sar lejer de 120 de lei.