| minda23 a întrebat:

Hey... demult caut o rochie de ocazie si vreau sa fie ceva mai special, dar am gasit doar lucruri ordinare asa ca m-am gandit sa merg si la Bucuresti. Ce magazine cu rochite scurte si elegante cunoasteti? nu conteaza preturile

Răspuns Câştigător
| Fumichi a răspuns:

Hey, stiu magazinul NISSA care are multe rochii si chiar bluze, pantofi, accesorii pentru ocazii.
Are niste preturi rezonabile dar unele si destul de costisitoare.
Site-ul este acesta : www.nissa.ro/
Poti gasi in
-Centrul Comercial Esplanada (in Cora Pantelimon)
-Centrul Comercial Feeria
-Baneasa Shopping City
-Afi Palace Cotroceni

Pentru mai multe informatii legate de adresa (de unde am luat toate locatiile) poti gasi la http://www.nissa.ro/html/en/magazine#magazine/Romania

Funda? Scuze daca nu era ce doreai, doar de acest magazin stiu care are rochite scurte si de ocazii :)

5 răspunsuri:
| oanaro a răspuns:

Gasesti aici foarte multe modele la preturi pentru toate buzunarele:
https://www.facebook.com/pages/Rochii-de-Ocazie/1061346887225259

| dianabaumli a răspuns:

Pe www.famevogue.ro gasesti blugi, rochii si bluzite la preturi accesibile si de calitate exceptionala.:)

| minda23 explică:

Fumichi: Multumesc mult pentru magazin
o sa caut

| Fumichi a răspuns (pentru minda23):

Cu mare placere happy

Răspuns utilizator avertizat