| Noonehereyet a întrebat:

Hey! Imi place sa cumpar online si tocmai am gasit un site dragut "Claire's". Ce parere aveti despre el? Daca comanda este facuta sa zicem in dolari cand imi vine mie acasa o sa trebuiasca sa platesc in dolari sau in lei? Si inca una ca sa fie trei: imi piteti da alte site-uri de genul acesta dar din Romania?

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Cel mai probabil ca trebuie sa platesti in avans, in moneda specificata, pe un card. Nici asa nu e sigur ca expediaza in Romania. Fiecare are o politica proprie.