| AliMaya a întrebat:

Hey! Stiti daca in Jumbo( din Bucuresti sau Ploiesti) pot gasi fir elastic pentru coliere tattoo choker sau colirre/bratari/inele tattoo choker gata facute?

3 răspunsuri:
| ThePuffy a răspuns:

Poti gasi si gata facute.

| Raskolnikow a răspuns:

Pai poti gasi la piata unirii la tarabe, eu de curand am cumparat o bratara cu turnul eiffel pentru o fata si cred ca sunt in jumbo dar si la orice papetarie/librarie elastice

| tiberida a răspuns:

Buna.
Nu stiu despre Jumbo de acolo dar in Grecia sunt seturi tattoo choker gata facute, superbe.(Eu am bratara).