| Panteraa a întrebat:

Ce site-uri romanesti de incalataminte stiti? Vreau sa imi cumpar mai multe perechi de papuci si ma gandeam ca online e cea mai buna solutie. Sa nu fie din acelea cu preturi exagerate ca mai greu isi permit unii in ziua de azi

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RedBull69 a răspuns:

Incerca de pe okazii.ro sunt foarte buni si ajung rapid la destinatie.

| TRUSTEDro a răspuns:

Salut! Uite un magazin foarte ok cu papuci: http://www.officeshoes.ro. Daca nu gasesti nimic acolo, iti recomand sa te uiti pe aceasta liste de magazine care au marca de incredere TRUSTED.ro. Mult succes!