| MalevolentGirl a întrebat:

In curand va fi ziua mea de nastere si as vrea sa va cer o parere. Nu stiu ce sa imi aleg dintre un iphone 5s ( in prezent am un Samsung g. S3 ), o placa de par care onduleaza sau o tableta (am si laptop si ma gandeam ca daca am laptop nu prea mi.ar mai trebui si o tableta). Ma puteti ajuta sa ma decid?

5 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

Ia-ti placa.De telefon te vei plictisi.

| ombladon112 a răspuns:

IPhone 5S Gold fara discutii http://bit.ly/1zWbio5

IPhone 5s sau iPad mini cu Retina/ iPad Air.

| Alexandra00009 a răspuns:

Eu ți-as zice sa alegi placa de par, am si eu iphone 5s si crede-ma nu e chiar asa fantastic.Asta e parerea mea, tu poti sa alegi si altceva.

| Jessica99 a răspuns:

Placadde par parerea mea, ai deja un telefon bun, conteaza sa si arati bine!happy