| Lovedreamsnopeoeple a întrebat:

ma puteti ajuta? As vrea sa imi cumpar lant punk. Asa gothic, la gat cu piele si in jur cu multi tepi....va rog dati-mi niste site-uri cu preturi. Urgent. Dau funda

11 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Si te mai plangi ca nu te plac parintii lui happy

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru SkyPilot):

laughing)) Vreau doar un lantisor

| SkyPilot a răspuns (pentru Lovedreamsnopeoeple):

O sa mearga foarte bine acolo unde locuiesti happy Asa ceva se pune la dulau, sa nu il apuce alti caini de gat big grin

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru SkyPilot):

Si de ce e facut si pentru oameni?

| SkyPilot a răspuns (pentru Lovedreamsnopeoeple):

Gaseste-ti un stil pe care parintii lui sa il considere decent. Nu face lucrurile sa fie mai rele decat sunt deja.

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru SkyPilot):

Nu mai exista el, si nici parintii lui in viata mea. It's over!

| SkyPilot a răspuns (pentru Lovedreamsnopeoeple):

OK. Poate e mai bine. Boala lunga, moarte sigura happy

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru SkyPilot):

Pardon? Nu inteleg laughing)

| SkyPilot a răspuns (pentru Lovedreamsnopeoeple):

Erau prea multe probleme in relatia voastra si nu ati aratat ca sunteti hotarati sa fiti impreuna. Pana la urma tot la despartire ati fi ajuns. Nu ai auzit niciodata vorba asta?

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru SkyPilot):

Nu prea. Oricum... Sunt de acord cu dvs

| oanaro a răspuns:

Exista grupuri pe Facebook - gothik, punk, unde poti gasi asa ceva. Chiar am vazut pe unul dintre aceste forumuri.