| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!
puteti careva sa imi da-ti o idee ce cadou ii pot darui unei prietene, de sarbatorile de iarna?

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ceva finut de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/colier-cu-cheie-si-lacat-7752833 sau un ursulet de plus dragut.

| neutrino a răspuns:

Ofera-i o vacanta la munte, 5-7 zile, la un hotel bun. Nu te va uita niciodata!

| ViatacuLouie a răspuns:

Casti, o bratara, un lantisor, un ursulet, lista poate continua

| anonimusloverstars a răspuns:

Bratara,caciula,fular,cana,parfum,colier,cercei,sosete...etc.

| OverLimit12 a răspuns:

Ia un telefon
O bratara
un lănțișor
o pereche de pantofi
nu stiu...
Fa cumva sa afli ce vrea...
Daca nu poti...
Alege ceva de mai sus

FUNDA