| Fanu23 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon si ma intrebam ce sa aleg dintre
Telefon mobil Allview A5 Quad, Dual SIM, Black
sau
Utok 450D
Eu il vreau mai mult pentru jocuri si socializare...mai mult pentru jocuri.
Puteti lasa un comentariu de ce sa il aleg pe unu din ele si dau funda.

Răspuns Câştigător
| Vendetta47 a răspuns:

Allview A5 Quad este mai bun la ambele deoarece are procesorul mai puternic si rezolutia mai mare.

| Fanu23 explică (pentru Vendetta47):

Da.dar eu nu vreau sa ma rezum doar la 2 lucruri. ca asta m-am gandit si eu ca are rezolutia mai mare si procesorul mai puternic, nu cu mult dar il are. eu il iau mai mult pentru socializare si la eMAG la comparare utok am vazut ca are mai multe chesti. dar multumesc de raspuns. ai FUNDA

3 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/1xsEqCj
Cumpara cu incredere :)

| ßăă_Andrei_2001 a răspuns:

Allview A5 e parerea mea big grin