| maddy6DM a întrebat:

Hey! vreau sa ii iau cadou de cracin prietenului meu. idei?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Inca se mai gasesc Craciunite.

| Neo12 a răspuns:

Haine (ceva ce ştii că-şi doreşte), lucruri folositoare unui băiat (gen adidaşi de fotbal, jocuri, chestii d'astea), poţi să personalizezi o pernuţă cu poza voastră, poţi face puzzle, glob din acela cu poza voastră în interior, lichid şi sclipici, ceas, alte bijuterii dacă poartă, dulciuri, parfumuri. Îl poţi duce fără să ştie într-un loc unde îşi doreşte foarte mult să meargă. Sper că te-am ajutat.

| Otto2014 a răspuns:

Un ceas.

| Elisa2809 a răspuns:

Un pulover, un fular, manusi. sau in fine. un joc video daca stii ca-i plac

| anduzzu a răspuns:

Salut. Nu te lua dupa ala e obosit. Un cadou frumos ar fi un ceas un parfum sau cv de genu. Succes si Craciun fericit!

| adraxela a răspuns:

Deci un cadou... si eu am avut o problema de asta da era la un verisor imfine... tu poti sai ei o sapca pe care scrie crishtmas sau stiu eu boy ceva de genu sau... poti sai ei o felicitare. bine sau poate ii ei o pereche de manusi...
Sper ca te-am ajutat
Craciun fericit!

| LexaaRawwrr a răspuns:

Ii poti lua ceva specific de Craciun. Saauu.fa pe Craciunita.winking