| CristiDumi a întrebat:

Hey, vreau si eu o parere sincera: voi ati purta asa ceva http://www.b-mall.ro/......24004.html Mocasini stiu ca se numesc. Vi se par urati? Sunt pentru barbatii de 40 de ani sau merge sa ii porti si daca ai 20 de ani?

4 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Am vazut ca se poarta chiar si de catre cei de 18-25 ani, nu doar de catre cei mai in varsta. Mie mi se par oribili. Nu as purta mocasini niciodata, niciodata, nici macar o data, dar nici nu as iesi cu un baiat care sa poarte "chestii" din astea happy

| PeFuga a răspuns (pentru PeFuga):

Sunt fata si voiam sa spun ca nici varianta feminina a mocasinilor nu imi place absolut deloc

| Yuruva a răspuns:

Par confortabili happy cumpara-i. Nu mi se par deloc urati- sunt doar pantofi pana la urma si nimanui nu ii pasa ( decat lui "PeFuga", aparent, a carei singur criteriu de a iesi cu un baiat e cum se imbraca acesta).

| Kiss1999 a răspuns:

Normal ca poti sa-i porti. Am vazut de multe ori persoane de 20 sau mai putin care ii poarta. si se pot asorta foarte usor :*