| Maria_Ana_1981_lBEW a întrebat:

Imi poate spune cineva de unde as putea comanda dulciuri japoneze fara sa fiu nevoita sa platesc cu cardul ci ramburs.

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Http://koreanfood.ro/desert/dulciuri - site din Romania cu produse asiatice
Ceea ce comanzi din exteriorul tarii se plateste numai prin card bancar, Paypal, Western Union, MoneyGram, iar cele de pe teritoriul Romaniei vei putea si prin ramburs.

| Mălai_Liliana_1989 a răspuns:

Gasesti si pe http://asianfood.ro/dulciuri-si-snack-uri/dulciuri dulciuri japoneze si nu numai, iar plata se poate face ramburs :)