| bogdancatalin357 a întrebat:

Laptop HP 15-D054SQ G1M97EA, Intel Pentium Quad-Core, Memorie 4GB, HDD 500GB, Intel HD Graphics, pareri

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

E destul de ok ca si configuratie. Depinde si de pret daca merita sau nu. Si eu am tot HP si pot zice ca e ok ca marca.

| bogdancatalin357 explică (pentru mont):

1500 de lei. insa eu nu sunt cu jocuri cu astea, cred ca ar fi potrivit. mai am un Dell, destul de batran ce e drept, insa sunt cam dezamagit de brand, de asta vreau sa imi iau un HP.

| mont a răspuns (pentru bogdancatalin357):

E ok la pretul ala. Sa ai parte de el.