| ciopraga a întrebat:

Magazinul online Artizan Shop este de incredere? Are preturi foarte mici si nu stiu ce sa zic...

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Atat timp cat faci cumparaturile cu plata ramburs (adica la ridicare colet) nu ai de ce sa te temi. Comanzi. Daca vine, bine. Daca nu, nu pierzi nimic. La furnizorii in care poate nu ai incredere e bine sa nu platesti anticipat (online, cu card), ci numai ramburs. Site-ul lor pare ok si se accepta plata la primire colet. Asadar, nu ai nimic de pierdut daca apelezi la serviciile lor.