| Urucu_Laurentiu_1999 a întrebat:

Neata! am o problema. am comandat de la diverta jucarii pentru Mos Nicolae si la status spune ca este predata la curier. livrarea se face prin cargus. vine pana in 6 decembrie, nu? am incercat sa sun la cargus si nu imi raspunde

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Daca a predat la cargus. Nu stiu de ce la magazin ai comandat, dar trebuie sa ai un email si acolo ai un cod si poti urmari coletul adica iti arata cand a ajuns la curier cand ajunge in judetul tau cand pornesti catre tine sa ti-l livreze. Daca ai acest email nu ai altceva decat sa astepti.Dar poti si sa suni la Cargus sa le spui adresa si ca astepti un colet. Iti vor da ei detalii daca nu ai email-ul. Bafta