Întrebare recomandată | Yukinachan a întrebat:

Neata, lume!
Vreau sa va intreb daca site-ul eBay este sigur?
As vrea sa imi cumpar cateva chestii si nu prea am incredere.
Funda :3

Răspuns Câştigător
| AlexandrulS a răspuns:

Depinde de noroc laughing un prieten si.a luat un iphone 5 s pe vremea aia daduse 300 de dolari parca si cand a deschis cutia era o carcasa de Samsung, nu a putut sa isi recupereze banii ca trecusera 30 de zile de cand il trimisese ala... nu stiu care este politica de returnare a banilor dar am inteles ca sunt promti si seriosi in situatia in care iti iei teapa. incearca sa te informezi si eu iti propun sa filmezi cand deschizi pachetul pentru ca asa ai dovadawinking

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum iti e norocul si de la cine iei