| CeVorbestiMa a întrebat:

Niste site-uri cu haine "tineresti"? gen pull bear, bershka...(dar cu site-uri in romana va rog)

4 răspunsuri:
| coolboy22 a răspuns:

Pe google: "haine ieftine" si gasesti cate vreiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| poschinutzu a răspuns:

Incearca pe u-man. Sunt mai multe accesorii si papuci, dar sunt si cateva haine destul de dragute

| xNex a răspuns:

Salut :)!
Te sfatuiesc sa intri pe www.okazii.ro pentru a-ti achizitiona bunurile de care ai nevoie, site-ul este in romana, firma este serioasa, nu ai nicio problema in legatra cu banii sau calitatea, daca nu iti convine poti sa ii returnezi :) (v.a trebuie sa platesti coletul doar daca vrei sa ii platesti la primirea bunului)
O zi buna :D