| stefan0 a întrebat:

Parfumurile de pe eMAG sunt originale?

4 răspunsuri:
| AncutaM a răspuns:

Sunt originale.
Totusi, tine cont ca eMag garanteaza pentru produsele vandute de ei nu pentru cele din marketplace. Uite aici niste pareri despre parfumurile de la eMAG: http://alecia.ro/pareri-parfumuri-de-la-emag/

| ALOALO123 a răspuns:

Da,Emag vinde produse originale.Nu cred ca cei de la cel mai mare magazin din Romania online ar falsifica produsele.Si daca nu esti sigur poti sa ii contactezi

| Tfmgamer a răspuns:

Nu toate
Funda? N

| suntserios a răspuns (pentru Tfmgamer):

Si de unde stii tu ca eMAG vinde falsuri? E o acuzatie destul de grava sa spui ca cel mai mare magazin online din Romania vinde produse piratate. Cu ce dovezi iti sustii afirmatiile?