| alexalx1234 a întrebat:

Pe AliExpress plata produselor comandate se poate face si prin numerar?

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Plata se face doar cu cardul.
Insa banii sunt blocati de catre site, nu ajung direct la vanzator, ca sa nu fie inselat nimeni, astfel ca vanzatorul primeste banii doar dupa ce ajunge coletul la cumparator. Siteul functioneaza ca un intermediar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, cine ti ar trimite din China niste produse pe care nu le ai platit si pe urma sa astepte inca 2 luni banii?

| AndreeaCr a răspuns:

Plata se face doar cu cardul, produsele vin la posta. Nimeni nu ti-ar trimite atata drum niste produse pentru care nu platesti in avans.

| SabineeZazz a răspuns:

Nu
..se face doar prin transfer bancar.