| iiPuffy a întrebat:

Peste o luna, inainte sa inceapa scoala ma voi duce in Germania.Si sunt Otaku :3. Poate sa-mi spuna cineva in ce localitati din Germania exista magazine cu figurine, cu postere...etc.?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Tiberiu436 a răspuns:

Da! in berlin si in muchen sunt cele mai multe magazine cu figurine!

1 răspuns:
| Amiira a răspuns:

A zis Romania,se pare ca in sfarsit s-a gandit cineva...mi-am luat eu o figurina, cica a fost trimisa acum sa vedem cand o primesc, abia astept : http://cihaya.ro