| stanel97 a întrebat:

Produsele comandate de pe eMag prin Nova Distribution International vor fi livrare tot prin FAN Courier? Am comandat un CD de la ei si vreau sa stiu daca va fi livrat in 1 maxim 2 zile cum procedeaza cei de la FAN Courier (stiu din experienta) direct la usa sau voi primi un ordin de plata in N zile? Este un cadou si sunt in criza de timp! Mentionez ca la trimiterea comenzii am selectat ca plata sa se faca numerar sau ramburs! Multumesc!

1 răspuns:
| terano31 a răspuns:

Ce-l mai simplu e sa dai un telefon la eMAG si te lamuresc ei de acolo in 5 min si e si 100% sigur deoarece aici parerile sunt impartite