| cristi1309 a întrebat:

Puteți sa îmi spuneți ce preț merita un xbox 360 în perfecta stare cu 2 manete, toate accesoriile, xbox live pana în 10 septembrie și 8 jocuri :
-gta v
-fifa 15
- fifa street 4
-mafia 2
-deus ex
-batman arkham origine
-ufc undispune 3
-nfs rivals

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ce sume exorbitant de mari se dau pe aici, 1300 - 1400. Pai la banii astia iti iei xbox one.

Depinde ce model de consola e, daca e versiunea slim si ai hdd de 120 gb pe ea iti poti lua intre 600 si 800 lei.

Verifica site-urile de profil (lajumate, olx, okazii) si vezi in jurul a ce sume gasesti consola ta si in functie de asta o pui la vanzare.

Răspuns utilizator avertizat
| blastzone35 a răspuns:

Vreo 13 mi. Sau chiar 14

| cristi1309 explică:

Esteaua ultimul model scos de 360 este modelul 250 /go