| ByaMyru a întrebat:

Sall! Cine si-a comandat de pe i.ntere.st vreau sa stiu daca ati platit ceva la livrare, si cam in cat timp se baga marfa?

1 răspuns:
| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Pai eu cumpar carti de pe internet, iar costul unei livrari este normal pana in 10 lei dar unele site-uri au mai mult costul livlari altele mai mici, coletul daca se trimite prin posta in 4 chiar 5 zile lucratoare iar prin culier prin o zi chiar doua si daca faci comanda duminica sau sambata va dura mai mult! succes