| AneMonaAlexAndra2002 a întrebat:

Sall TPU, am o poveste lunga sa va spun laughing.
Deci:Nu de foarte mult timp a inceput sa imi placa fff mult melodiile lui Smiley, dar si el ca persoana.
Am fost la concertul de pe 1 martie de la Sala Palatului,dar nu am putut sa ii i-au autograful si mi-am zis ca daca nici macar autograful atunci un tricou cu,, hahaha production".Si am ajuns la subiect laughing)
Imi puteti da un site de unde sa pot intra sa imi cumpar cu tricou pe care scrie,, Hahaha production"?
P.S-Specific ca sunt din Bucuresti happyFundaVOT-CEL MAI BUN SITE.

Răspuns Câştigător
| Loredana123 a răspuns:

Http://www.tshirt-factory.ro/ poti sa-ti faci propriul tau tricou si il comanzi. si iti pui o imagine pe el https://www.google.ro/......ps?/search Sper ca te-am ajutat. Poti vorbi cu ei sa iti creeze ei modelul si sa ti-l arate.

1 răspuns:
| geop a răspuns:

Http://www.hahahaproduction.com/ro/contact - scrie aici, sau pe pagina lui de facebook.