| Mario1999 a întrebat:

A folosit cineva programul "Livrare gratuita si verificare colet", oferit de tocmai.ro? Cum vi s-a parut? Ce produse ati trimis? Curierul vine sa ia produsul de la tine acasa sau trebuie sa mergi tu la sediul curieratului? Cum trebuie ambalat produsul? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| matrix100 a răspuns:

Curierul merge acasa la expeditor ia produsul, il duce la destinatar cu conditia ca acesta sa fie intr-o localitate unde exista fan courier, altfel nu mai e gratuit serviciul, destinatarul are dreptul ca inainte sa plateasca coletul sa il desfaca si doar daca exista un motiv intemeiat returneaza coletul, altfel destinatarul plateste produsul si toata lumea este multumita. Mentionez ca acest serviciu este limitat la 5 livrari gratuite pe luna pe un cont de tocmai (pe o persoana). Daca vrei sa mai afli ceva poti sa ma intrebi...

| Mario1999 explică (pentru matrix100):

Multumesc de informatii. Nu stiam ca vine curierul sa ridice coletul chiar de la tine acasa. As vrea sa te intreb si daca tu ai folosit acest program, ce produs ai trimis si cum ti s-aparut in mod personal.

| matrix100 a răspuns (pentru Mario1999):

Da l-am folosit, am trimit diverse produse, si e ok pe urma iti aduce curierul si banii inapoi la expeditor, mai e valabil luna viitoare promotia asta si gata