| Gam3Rrr a întrebat:

Salut.Am cautat pe eMAG o husa pentru Samsung galaxy s5 si am gasit una cu,, incarcare magnetica``. Cum funtioneaza aceasta incarcare si la ce se refera mai exact? Chiar incarca telefonul? Am mai vazut ca funtioneaza doar cu suporturi magnetice...habar nu am ce sunt alea.Ar putea cineva sa ma lamureasca? Pe net am gasit alte chestii...nu ceea ce voiam.

3 răspunsuri:
| zoltan119 a răspuns:

Husa are pe spate niste conectori magnetici care se ataseaza de un suport care incarca telefonul. Acest tip de suport poate fi folosit in masina sau acasa si telefonul practic ramane lipit de el prin ajutorul magnetilor.